CAMP WARIOR

 „CAMP WARIOR” to event przygotowany tylko dla członków TEAMU STRZELECTWA TAKTYCZNEGO przygotowujący do wykonywania zadań strzeleckich i taktycznych w działaniach nieregularnych w środowisku  opanowanym przez przeciwnika w asyście oficerów wojsk specjalnych.

STRZELNICA STONE RANGE W OKOLICACH ŁODZI
1500 zł tylko dla członków TST 

Trzy dni szkoleniowe

sobota, niedziela, poniedziałek

02-04.07.2022

 

SZKOLENIE DLA CZŁONKÓW TEAMÓW STRZELAŃ TAKTYCZNYCH TARGETS CREATORS!
Szkolenie jest ściśle ukierunkowane aby nauczyć uczestników planować, przygotowywać i wykonywać zadania taktyczne zespołami zadaniowymi kierowanymi przez doświadczonych oficerów wojsk specjalnych.

Jako byli żołnierze jednostki specjalnej wielokrotnie organizowaliśmy oraz przeprowadzaliśmy zajęcia i ćwiczenia przygotowujące środowisko cywilne, grupy paramilitarne, żołnierzy do wykonywania zadań wraz z elementami wojsk specjalnych na terenie zajętym przez przeciwnika. Na naszych zajęciach nauczysz się jak żyć w bazie szkoleniowej, jak komunikować się sposobami niekonwencjonalnymi, jak planować i wykonywać zadania z zielonej, jak i czarnej taktyki w zespołach zadaniowych.

Jeżeli termin wydarzenia Ci odpowiada, zapisz się poprzez formularz zgłoszeniowy, a następnie otrzymasz od nas informacje dotyczące twoich dalszych kroków jakie musisz wykonać.

WYPOSAŻENIE OBOWIĄZKOWE:

Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz szczegółową listę ze sprzętem jaki musisz zabrać ze sobą na trzy dni intensywnego szkolenia w CAMP WARIOR.

Będziesz potrzebował broni długiej i krótkiej, wyposażenia do strzelania, 350 sztuk amunicji do karabinka oraz 200 sztuk amunicji do pistoletu. Przygotuj się również sprzętowo na jedzenie i spanie w warunkach polowych.

MIEJSCE:
  • Stone Range Kamień 27

    95-061 Dmosin
TERMIN:
  • TRZY DNI SZKOLENIOWE
  • 02-04.07.2022 r.
CZAS SZKOLENIA –
  • 3 dni szkoleniowo-zadaniowe
Godziny szkolenia:
  • od 10:00 sobota do 15:00 w poniedziałek

 

CENA :
  • 1500 zł dla członków TST WROCŁAW I WARSZAWA
ILOŚĆ UCZESTNIKÓW :
  • 20 osób

ZAPISY:
poprzez stronę:
https://targetscreators.com/aktualneszkolenia/

INFORMACJE COVID19 :

  • Podczas szkolenia przestrzegamy zasad określonych w najnowszych wytycznych.https://www.gov.pl/web/koronawirus

Masz pytania?

Skontaktuj się z Naszym specjalistami.

Wrocław +48 509 425 475
Warszawa +48 506 151 390
damianmatkowskitc@gmail.com
wojciechlacny.pl@gmail.com