Szkoła oficerska

SZKOLENIA DLA PODCHORĄŻYCH AKADEMII WOJSKOWYCH

Nasze szkolenia tworzą młodego kompleksowego dowódcę plutonu/sekcji/grupy oraz wojownika wyszkolonego wg najnowszych standardów wojsk NATO, który z pewnością poradzi sobie w najlepszych jednostkach Wojska Polskiego osiągając zawodowy sukces..

Szkolenia, przeznaczone są dla ambitnych podchorążych, którzy gotowi są poświęcić swój wolny czas i niewielkie środki finansowe aby solidnie przygotowywać się do służby w swoich wymarzonych Jednostkach. Przygotowujemy kandydatów nie tylko pod kątem fizycznym, taktycznym i strzeleckim ale także dowódczym i mentalnym.

Koncepcja szkolenia

Oferta skierowana jest dla przyszłych dowódców sekcji/grup specjalnych, pododdziałów rozpoznawczych, powietrznodesantowych oraz WOT, których kompleksowo przygotowujemy pod kątem ogniowym, taktycznym a także w dziedzinie planowania działań bojowych oraz dowodzenia w realnych warunkach współczesnego pola walki. Proces nauczania obejmuje przede wszystkim praktyczne szkolenia pod okiem oficerów wywodzących się z najlepszych jednostek wojskowych w kraju.
Przygotowujemy również kandydatów do SELEKCJI, następnie obejmujemy programem przygotowania do Kursu Bazowego a także do dowodzenia przyszłymi operatorami Zespołów Bojowych.

Kadra dydaktyczna

Nasi isntruktorzy to byli oficerowie Wojsk Specjalnych, posiadający ogromną więdzę merytoryczną popartą praktyką. W Jednostkach Specjalnych zajmowali kluczowe etaty szkoleniowe i bojowe. Posiadana przez Nich ogromna wiedza, doświadczenie i umiejętności zostały nabyte w realnej walce poprzez dowodzenie operatorami sił specjalnych. Na przełomie lat tworzyli programy i procedury dotyczące szkoleń strzeleckich i taktycznych. Ponadto zajmowali się selekcjonowaniem i szkoleniem przyszłych komandosów poprzez proces tzw. selekcji i kursu bazowego. To również absolwenci zagranicznych kursów z dziedziny planowania, dowodzenia, taktyki i szkolenia ogniowego posiadający państwowe i wojskowe uprawnienia szkoleniowe..

Co nas wyróżnia

Nasze szkolenia to nie „czysta teoria” poparta brakiem doświadczenia lecz zajęcia praktyczne z odwzorowaniem realnych warunków i sytuacji współczesnego pola walki. Specjalizujemy się w kompleksowych przygotowaniach kandydatów do Jednostek Specjalnych i elitarnych pododdziałów Wojska Polskiego.

Masz pytania?

Skontaktuj się z Naszym specjalistami.

Wrocław +48 509 425 475
Warszawa +48 506 151 390
damianmatkowskitc@gmail.com
wojciechlacny.pl@gmail.com