TST

TEAM STRZELECTWA TAKTYCZNEGO TST
Wrocław & Warszawa

Nasze TEAM-y przeznaczone są dla strzelców, którzy chcą się rozwijać w formule strzelectwa taktyczno-sportowego tzw. MIXED MARTIAL SHOOTING. W ramach naszych regularnych treningów koncentrujemy się na dwóch zasadniczych celach:

I Poprzez program „OD ZERA DO MASTERSHOOTERA” szkolimy członków teamu na wszechstronnych strzelców posiadających wybrane umiejętności komandosa i sportowca. Ze sportu czerpiemy optymalizację i inteligencję ruchową. Z jednostek specjalnych niezawodne i pewne techniki sprawdzające się w każdych warunkach.

II TACTICAL AWARENESS & MULTITASKS  czyli nasz drugi zasadniczy cel do osiągnięcia czyli świadomość sytuacyjna i multizadaniowość strzelca TC. Osiągamy go poprzez strzelania taktyczne i specjalne w buddy teamach dążąc finalnie do strzelań zespołowych w formule misji strzeleckich ,,tactical shooting mission” czyli zawodów taktyczno strzeleckich, rywalizacji pomiędzy teamami.

Tak wykreowana przez instruktorów Targets Creators strzelecka hybryda to TC PROTAC SHOOTER. Profesjonalnie i bezpiecznie posługujący się bronią nawet w ekstremalnej sytuacji strzelec .

WYBIERZ SWÓJ TEAM I DOŁĄCZ