BRAND SUPPORT

CO NAS WYRÓŻNIA?

1. BRAND SUPPORT

Wspieramy marki naszym doświadczeniem bojowym, wiedzą na temat sprzętów wojskowych i outdoorowych, oraz doświadczeniem zdobytym w wielu multimedialnych projektach marketingowych. 

Poza praktycznym działaniem w czasie służby zajmowaliśmy się również doborem produktów dla operatorów bojowych grup specjalnych. Odwiedziliśmy wszystkie największe na świecie targi zbrojeniowe (DSEI, ENFORCETAC, MILPOL, IWA) i USA ( SHOT SHOW) poszukując najnowocześniejszych i najlepszych rozwiązań dla naszych ludzi . 

Pomożemy pokazać potencjalnym klientom, że wasz produkt sprawdzi się w rękach profesjonalistów i amatorów. Przyjedziemy z prawdziwym sprzętem, bronią i z prawdziwymi operatorami wojsk specjalnych i zbudujemy razem autentyczność i wiarygodność waszego produktu.

Chcesz profesjonalnie wesprzeć sprzedaż swoich produktów lub poznać prawdę o swoim sprzęcie?

Napisz do nas i umów się na rozmowę a my kompleksowo przeanalizujemy temat pod kątem twoich potrzeb

JAK DZIAŁAMY?

1. TESTY

Wszystkie produkty testujemy w zestawieniu z profesjonalnym sprzętem wojskowym, sportowym oraz turystycznym światowych marek. Nie używamy replik sprzętu profesjonalnego. Nasi testerzy weryfikują produkty nie tylko pod kątem profesjonalistów używających sprzętu zawodowo, ale także dla amatorów pasjonujących się tematem. Nasi ludzie wiedzą czego naprawdę należy wymagać od każdego nawet najmniejszego elementu wyposażenia.

2. MULTIMEDIA 

Stworzymy bogaty materiał fotograficzny i filmowy ukazujący zastosowanie Twojego produktu w realnych warunkach. nie tylko zalety widoczne już na pierwszy rzut oka, ale przede wszystkim wyeksponuje ukryte możliwości Twojego produktu, a to pozwoli przekonać do zakupu rzeszę niezdecydowanych nowych odbiorców.

3. RECENZJA 

Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach opiszemy mocne strony ekwipunku. Nasza recenzja pomoże zbudować szczere relacje między Tobą, a twoimi klientami, dzięki niej pozyskasz nie tylko nowych klientów, ale przede wszystkim lojalnych i wiernych stałych odbiorców.

Jesteśmy przekonani, że nasz materiał wpisze się w politykę Twojej firmy i wesprze działania marketingowe. 

Nasz zespół to nie tylko „komandosi-testerzy”, ale również profesjonalny fotograf, combat camera, montażysta filmowy oraz grafik.
Do oczekiwań i potrzeb klienta opracowujemy indywidualny projekt testów w którym uwzględniamy:
Rodzaj recenzji 

(szczegółowa/ogólna)

Rodzaj testów 

(kompleksowe/wybrane warunki)

Rodzaj materiałów reklamowych

tworzonych podczas realizacji projektu (zdjęcia, filmy, grafika)

Planowany budżet
ZOBACZ NAPISANE PRZEZ NAS RECENZJE
SAFARILAND
WISPORT
AMUNICJA UTM