PROFESSIONAL BRAND SUPPORT

CO NAS WYRÓŻNIA?

1. BRAND SUPPORT – Wspieramy naszych klientów naszym doświadczeniem bojowym, wiedzą na temat sprzętów wojskowych i outdoorowych, a także doświadczeniem w wielu multimedialnych projektach marketingowych. Poza praktycznym działaniem zajmowaliśmy się również doborem produktów dla operatorów bojowych grup specjalnych. Odwiedziliśmy wszystkie największe na świecie targi zbrojeniowe (DSEI, ENFORCETAC, MILPOL, IWA) i USA ( SHOT SHOW) poszukując najnowocześniejszych i najlepszych rozwiązań dla naszych ludzi . Dodatkowo organizowaliśmy profesjonalne projekty filmowe i fotograficzne promujące produkty, a teraz profesjonalnie wspieramy firmy, które chcą budować autentyczność swoich produktów autentycznymi ludźmi.

 

2. TESTING – Wszystkie produkty testujemy w zestawieniu z profesjonalnym sprzętem wojskowym, sportowym oraz turystycznym światowych marek. Nie używamy replik sprzętu profesjonalnego. Wielokrotnie testy przeprowadzamy z prawdziwą bronią i amunicją, zarówno na strzelnicy jak i w terenie przygodnym. Nasi testerzy weryfikują produkty nie tylko pod kątem profesjonalistów używających sprzętu zawodowo, ale także dla amatorów pasjonujących się tematem. Nasi ludzie wiedzą czego naprawdę należy wymagać od każdego nawet najmniejszego elementu wyposażenia.

Chcesz profesjonalnie wesprzeć sprzedaż swoich produktów lub poznać prawdę o swoim sprzęcie?

Napisz do nas i umów się na rozmowę a my kompleksowo przeanalizujemy temat pod kątem twoich potrzeb

JAK DZIAŁAMY?

1. BRAND SUPPORT – Pomożemy pokazać potencjalnym kupującym, że Wasz produkt sprawdzi się w rękach profesjonalistów i amatorów. Przyjedziemy z prawdziwym sprzętem, prawdziwą bronią z prawdziwymi operatorami wojsk specjalnych i zbudujemy razem autentyczność i wiarygodność waszego produktu.

 

2. TESTING – Stworzymy bazę wyjątkowych zdjęć  filmy ukazujące zastosowanie Twojego sprzętu w realnych warunkach. Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach opiszemy mocne strony ekwipunku. Jesteśmy przekonani, że nasz materiał wpisze się w politykę Twojej firmy i wesprze działania marketingowe. Bogaty materiał fotograficzny i filmowy zaprezentuje nie tylko zalety widoczne już na pierwszy rzut oka, ale przede wszystkim wyeksponuje ukryte możliwości Twojego produktu, a to pozwoli przekonać do zakupu rzeszę niezdecydowanych nowych odbiorców. Nasza recenzja pomoże zbudować szczere relacje między Tobą, a twoimi klientami, dzięki niej pozyskasz nie tylko nowych klientów, ale przede wszystkim lojalnych i wiernych stałych odbiorców.

Kompleksowa realizacja projektów dostosowanych do potrzeb klienta.

Nasz zespół to nie tylko „komandosi-testerzy”, ale również profesjonalny fotograf, combat camera, montażysta filmowy oraz grafik.
Do oczekiwań i potrzeb klienta opracowujemy indywidualny projekt testów w którym uwzględniamy:
Rodzaj recenzji 

(szczegółowa/ogólna)

Rodzaj testów 

(kompleksowe/wybrane warunki)

Rodzaj materiałów reklamowych

tworzonych podczas realizacji projektu (zdjęcia, filmy, grafika)

Planowany budżet
Zapraszamy do współpracy, gwarantujemy satysfakcję, profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny!
PARTNERZY PROJEKTU:
ZOBACZ NAPISANE PRZEZ NAS RECENZJE
SAFARILAND
WISPORT
AMUNICJA UTM